حفاظ شاخ گوزنی + لیست قیمت سال 1400

اگر تصمیم دارید برای منزل یا محل کار حفاظ شاخ گوزنی (Deer antler guard) تهیه کنید ما میتوانیم به کامل ترین شکل شما را راهنمایی کنیم تا با آگاهی کامل بتوانید این محصول را تهیه کنید و با توجه به نیازتان بتوانید بهترین شرکت تولید کننده حفاظ روی دیوار رو انتخاب کنید. ما میخواهیم نکات مهمی که قبل از خرید نرده شاخ گوزنی باید به آن ها توجه شود را به طور کامل توضیح بدهیم. پس اگر اطلاعات کاملی در این موارد ندارید این مطلب را مطالعه کنید.

نکات اساسی که هنگام خرید نرده شاخ گوزنی باید به آن توجه کنید:

 • ارتفاع حفاظ
 • وزن حفاظ
 • تراکم حفاظ
 • قطر میلگرد
 • نوع رنگ
 • نحوه نصب
 • نحوه محاسبه قیمت
 • نحوه اندازه گیری
 • بررسی نمونه حفاظ
 • سابقه کار شرکت
 • استعلام ثبت شرکت
 • بیمه مسئولیت مدنی
 • هزینه حمل و نصب
 • زمان تحویل

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی

از نظر ارتفاع در تولید نرده شاخ گوزنی تقریبا هیچ محدودیتی وجود ندارد، در عمل حفاظ روی دیوار از ارتفاع 20 سانتی متر تا ارتفاع 250 سانتی متر و بیشتر قابل تولید است، ولی از نظر منطقی معمولا در ارتفاع 70 تا 120 سانتی متر تولید می شود.

در مورد ارتفاع نمیشود یک عدد اعلام کرد و مثلا گفت بهترین ارتفاع حفاظ روی دیوار 120 سانتی متر است. ارتفاع حفاظ کاملا بستگی داره به وضعیت پروژه دارد. به عنوان مثلا در صورتی که ارتفاع دیوار ساختمان کوتاه باشد، باید از نرده روی دیوار با ارتفاع بیشتر استفاده شود تا امنیت ساختمان تامین شود. برای دیوارهای بلند معمولا نیاز به استفاده از نرده شاخ گوزنی با ارتفاع زیاد نیست و اینکار باعث افزایش غیر ضروری هزینه پروژه میشود. در بین ارتفاع های مختلف حفاظ با ارتفاع 90 سانتی متر محبوب ترین و پرفروش ترین ارتفاع میباشد.

حفاظ شاخ گوزنی

جدول ارتفاع انواع مختلف حفاظ روی دیوار

نوع حفاظارتفاع حفاظ
حفاظ شاخ گوزنیارتفاع 70 سانتارتفاع 80 سانتارتفاع 90 سانتارتفاع 100 سانتارتفاع 110 سانتارتفاع 120 سانت
حفاظ بوته ایارتفاع 70 سانتارتفاع 80 سانتارتفاع 90 سانتارتفاع 100 سانتارتفاع 110 سانتارتفاع 120 سانت
حفاظ لیلیومارتفاع 70 سانتارتفاع 90 سانتارتفاع 120 سانت
حفاظ آبشاریارتفاع 75 سانتارتفاع 90 سانتارتفاع 120 سانت
حفاظ سرنیزه ایارتفاع 100 سانتارتفاع 120 سانتارتفاع 150 سانتارتفاع 180 سانت
حفاظ نیزاریارتفاع 90 سانتارتفاع 120 سانت

آخرین نکته ای که در مورد ارتفاع حفاظ دیوار باید گفت این است که هر چه ارتفاع حفاظ افزایش پیدا کند امنیت حفاظ هم افزایش پیدا میکند.

طبیعی است که نرده شاخ گوزنی با ارتفاع 120 سانتی متر امنیت بیشتری برای ساختمون شما ایجاد میکند نسبت به نرده با ارتفاع 70 سانتی متر.

حفاظ شاخ گوزنی رنگ کوره ای

برای مشاوره انتخاب ارتفاع مناسب نرده شاخ گوزنی ما با 3 روش آماده خدمت به شما عزیزان هستیم:

1- با شماره تلفن 28422360-021 تماس بگیرید مشخصات ساختمانتان را بگویید تا ما برای انتخاب ارتفاع شما را راهنمایی کنیم.

2- اسم و شماره تماس خودتان را از طریق این فرم برای ما ارسال کنید، مشاوران ما در کمتر از 1 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

3- فرم درخواست بازدید رایگان، با پر کردن این فرم حداکثر بعد از 24 ساعت یک کارشناس بعد از هماهنگی از پروژه شما بازدید خواهد کرد و با توجه به شرایط پروژه شما را راهنمایی خواهد کرد.

نوع جوشکاری

معمولا از دو روش جوشکاری با گاز کربن دی اکسید و یا جوشکاری با الکترود استفاده می شود. روش دوم که کار با الکترود است تقریبا قدیمی است و طول عمر بالایی به حفاظ شاخ گوزنی نمی دهند. در مقابل حفاظ هایی که با گاز کربن دی اکسید به صورت دو طرفه جوش داده شده باشند، امنیت و استحکام و زیبایی بیشتری دارند.

نوع رنگ آمیزی

این مرحله نیز دو روش جدا دارد. روش اول که قدیمی نیز می باشد، این است که محصول را به کل در رنگ قرار می دهند. این روش برای تولید کنندگان بسیار کم هزینه است و زیبایی و براق بودن لازم را ندارد.

روش دوم که امروزی است، کوره ای (الکترواستاتیکی) نام دارد. این روش علاوه بر زیبایی بیشتر، استحکام و طول عمر محصول را بالا می برد. در حفاظ دات کام از این روش برای رنگ آمیزی کل محصولات استفاده می شود.

وزن حفاظ شاخ گوزنی

وزن حفاظ به صورت مستقیم با تراکم و ارتفاع حفاظ ارتباط دارد. هر کدام از این دو مورد افزایش پیدا کند، وزن نرده هم بیشتر میشود و به طبع باعث افزایش قیمت نرده شاخ گوزنی میشود.

هر متر میلگرد 10 استاندارد حدود 650 گرم وزن دارد.

برای تولید هر متر انواع نرده شاخ گوزنی بسته به مدل، تراکم و ارتفاع از 15 تا 80 متر میلگرد استفاده می شود.

ردیفشرح خدمات و کالاتراکم 8 ردیفتراکم 10 ردیفتراکم 15 ردیف
1حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع 70 سانتی متر103 هزار­تومان121 هزار­تومان170 هزار­تومان
2نرده شاخ گوزنی ارتفاع 80 سانتی متر109 هزار­تومان128 هزار­تومان168 هزار­تومان
3حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع 90 سانتی متر115 هزار­تومان137 هزار­تومان174 هزار­تومان
4نرده شاخ گوزنی ارتفاع 100 سانتی متر121 هزار­تومان145 هزار­تومان188 هزار­تومان
5حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع 110 سانتی متر129 هزار­تومان152 هزار­تومان204 هزار­تومان
6نرده شاخ گوزنی ارتفاع 120 سانتی متر127 هزار­تومان159 هزار­تومان215 هزار­تومان

وزن حفاظ ملاک مناسبی برای مقایسه نیست

وزن نرده شاخ گوزنی گزینه مناسبی برای مقایسه دو شرکت مختلف تولیدی نرده دیوار باهم نیست. اتفاقی که در عمل می افتد این است که به عنوان مثال یک شرکت وزن محصول را صادقانه 18 کیلوگرم اعلام میکند و شرکت دوم سوء استفاده میکند و وزن محصول را 21 کیلوگرم اعلام میکند شما شرکت دوم را انتخاب میکنید و محصولی که در نهایت به شما تحویل داده میشود حداکثر 15 کیلوگرم وزن دارد.

فقط در صورتی که شما خودتان شخصا محصولات شرکت های مختلف رو وزن کرده باشید میتونید استناد کنید، پیشنهاد میکنیم وزن های اعلام شده از طرف تولید کننده های مختلف نرده شاخ گوزنی رو به هیچ وجه ملاک مقایسه دو محصول قرار ندید.

حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع زیاد

تراکم حفاظ شاخ گوزنی

یک از اصلی ترین موارد تاثیر گذار در قیمت و امنیت نرده شاخ گوزنی تراکم است. در نرده شاخ گوزنی تراکم های 8، 10، 12، 14و 16 موجود است و اگر تراکم بیشتری بخواهید باید سفارش خود را به طور سفارشی ثبت کنید.

قطر میلگرد

قطر میلگرد های مصرفی برای تولید نرده های شاخ گوزنی از 8 تا 12 میلی متر میباشد. هر چه قطر میلگرد نرده بیشتر باشد، وزن کل حفاظ افزایش پیدا میکند و به مراتب قیمت نرده شاخ گوزنی هم افزایش پیدا خواهد کرد، ولی در مورد تاثیر قطر میلگرد بر روی امنیت حفاظ تاثیرش پیچیده تر است. یعنی یک حفاظ دیواری که تماما با میلگرد 10 ساخته شده است، حدود 7 درصد گرون تر از نرده شاخ گوزنی ای میباشد که تماما با میلگرد 9 ساخته شده باشد، ولی واقعا امنیت این دو حفاظ باهم تفاوت دارد؟ این اختلاف با چشم قابل تشخیص نیست.

ما پیشنهاد میکنیم نرده شاخ گوزنی که تهیه میکنید با میلگرد 9 یا 10 باشد.

نکته پایانی

دیگر موارد باقی مانده بسیار ساده و مبتنی بر سلیقه شماست، در نتیجه نیازی به توضیحات اضافی در این موارد نیست. اگر نیاز به مشاوره دارید میتوانید همین الان با مشاوران فروش ما تماس حاصل فرمایید و اطلاعات مورد نظرتان را کسب کنید.

حفاظ دات کام تولید کننده بهترین و با کیفیت ترین انواع حفاظ روی دیوار، حفاظ پنجره، نرده بالکن و نرده راه پله است.

سوالات متداول

بهترین حفاظ روی دیوار کدام است؟

همه خوب می باشند ولی حفاظ شاخ گوزنی بهتر از بقیه است.

چرا بهتر است حفاظ شاخ گوزنی را از حفاظ دات کام خریداری کنیم؟

زیرا علاوه بر قیمت مناسبی که دارد، مشاوره فنی رایگان هم دارد و همه مراحل در کمترین زمان انجام می شود.

بهترین نوع تراکم و ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟

تراکم 12 ردیف و ارتفاع 120 سانتی متر بهترین نوع نرده شاخ گوزنی است.

از چه جوشی برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی استفاده می کنید؟

ما از جوش دو طرفه CO2 استفاده می کنیم.

10 دیدگاه دربارهٔ «حفاظ شاخ گوزنی + لیست قیمت سال 1400»

 1. سلام خسته نباشید ببخشید سایتتون را مشاهده کردم و مطالعه کردم فقط تنها سوالی که برای من پیش آمده اینه که تفاوت بین حفاظ شاخ گوزنی حفاظ بوته ای در چه می باشد و اینکه تراکم در یک متر شمرده می شود یا در دو متر و به چه صورت تراکم شمرده می‌شود بهترین تراکم چه تراکمی است که هم به لحاظ ایمنی مناسب باشد و هم زیباییه بالایی داشته باشد حفاظی که دنبالش میگردم می خوام یک حفاز خیلی پر باشه و اصلاً جای خالی نداشته باشه و ارتفاع آن ارتفاع ۷۰ سانت باشه و تراکم هر چیزی که شما پیشنهاد می کنید ممنون میشم در این باره به من توضیحاتی را ارائه بدهید تا بتوانم تصمیم بگیرم برای خرید و اینکه بین حفاظ بوته ای و و شاخ گوزنی شما بیشتر کدوم رو پیشنهاد میکنید کدام بهتر می باشد

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای عیوضی
   امیدوارم که حالتون خوب باشه
   حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای بسیار شبیه به هم هستند و تفاوت آنها در تراکم عرضی آنها می باشد که تراکم عرضی بوته ای بیشتر از شاخ گوزنی می‌باشد و همین باعث می شود که حفاظ بوته ای شلوغ تر باشه و امنیت بهتری نسبت به شاخ گوزنی داشته باشد بین تراکم های ۱۲ تا ۲۵ انتخاب کنید اگر می خواهید که خیلی شلوغ باشه باید تراکم ٢۵ انتخاب کنید که هم ایمنی بسیار بالایی داره هم ظاهر مناسبی دارند ارتفاع ٧٠ تا ۱۲۰ سانت می توانید انتخاب کنید که ارتفاع استاندارد هستش و اگر سوالی داشتین می توانید با شماره 02128422360 تماس بگیرید تا سوالات خودتون رو بفرمایید تا شما رو همکارانم راهنمایی کنند روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

   پاسخ
 2. سلام خسته نباشید برج بهمن بود که برای منزل ما واقع در خیابان ایران حفاظ شاخ گوزنی نصب کردید و آقای میرزایی آمدند و ما را راهنمایی کردند و اولش با شرکت شما تماس گرفتیم خانم بسیار محترمی که اشتباه نکنم اسمشون خانم کرمی بود به ما مشاوره دادند و راهنمایی‌های ایشان باعث شد که ما تصمیم بگیریم از شرکت شما خرید کنیم که آقای میرزایی آمدند و ما را سر پروژه راهنمایی کردند و گفتند که ارتفاع ۱۲۰ و تراکم ۱۲ ارتفاع و تراکم مناسبی است که می‌تواند امینیت لازم را برای شما برقرار سازد و ما از این انتخاب بسیار راضی هستیم و خواستم بعد از گذشت حدود سه ماه از اجرای حفاظ های شاخ گوزنی برای ما از شما تشکر کنم و کمال تشکر و قدردانی را از تمام پرسنل زحمتکش شما دارم که بسیار حرفه‌ای در کار بودند و باعث شدند که ما به شرکت شما اعتماد کنیم و سفارش مان را از طریق شما انجام دهیم و این مجموعه نشون میده که یک مدیر مدبر در راس ان قرار داره که پرسنلی به این خوبی را تربیت کرده است

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای گلابی عزیز
   امیدوارم که حالتون خوب باشه
   بسیار خوشحالم از اینکه از کارمون راضی بودین و سفارش خودتون رو از شرکت ما ثبت کردین و ممنونم بابت نظرتون که برای ما به اشتراک گذاشتین تا مخاطبان ما بخونن
   بسیار خوشحالم از داشتن مشتریانی همچون شما حفاظ ارتفاع ۱۲۰ با تراکم ۱۲ یکی از حفاظ های مناسب ما می‌باشد
   به لحاظ ایمنی جزو پرفروش‌ترین حفاظ های ما در سال گذشته می باشد و امنیت بسیار بالایی دارد خانم کرمی و آقای میرزایی از پرسنل خیلی خوب صنایع فلزی حفاظ دات کام می باشند که بسیار مورد لطف شما قرار گرفتن
   ممنونم از این همه لطفی که به پرسنل از شرکت ما داریند
   روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

   پاسخ
 3. ديواري دارم به ارتفاع ٦٠ سانت كه ميخواهم روي ان را خفاظ شاخ گوزني به ارتفاع ٢ متر يا 2.3 متر كار كنيد
  به چند جا زنگ زدم و گفتند امكان توليد حفاظ شاخ گوزني در اين ارتفاع وجود ندارد
  ولي دليلش را نگفتمد
  سوالم اينه ايا امكان توليد حفاظ شاخ گوزني در ارتفاع ٢٠٠ سانت با تراكم زياد وجود دارد ؟
  و نصب ان به چه صورت مي باشد
  كلا حفاظي مي خواهم كه ارتفاع ان دو متر باشد
  شما چه حفاظي براي اين ارتفاع پيشنهاد مي كنين؟
  ملكي كه مي خواهم روي ديوار عايش حفاظ نصب منم واقع در مهر اباد رود هن مي باسد
  ايا براي انجا هم خدمات ارائه ميدهيد يا فقط در تهران كار مي كنين؟

  پاسخ
  • سلام و خسته نباشيد خدمت شما اقاي گلي. اده ي عزيز
   اميدوارم حالتون خوب باشه
   عيد نوروز پيشاپيش بر شما مبارك
   امكان نصب حفاظ شاخ گوزني به طور استاندارد تا ارتفاع ١٥٠ سانت قابل اجراست و در ارتفاع بيش تر از صد و پنجاه حفاظ هم بسيار سنگين ميشه و لرزشي كه در حفاظ اتفاق ميوفته قابل كنترل نيست و به لحاظ ظاهري هم بسيار زشت مي شه و كلا استاندارد حفاظ هاي شاخ گوزني ارتفاع هفتاد تا صدو بيست سانت است ولي امكان توليد تا ارتفاع صد و پنجاه هم مشكل جدي پيش نمي اورد .
   خدمات ما براي استان تهران توسط تيم خودمون انجام ميشه و هم چنين خدمات بازديد و اعزام كارشناس ما براي ايتان تهران و كرج به صورت كاملا رايگان است كه با شماره تلفن 28422360-021 تماس بگیرید و وقت بازديد خود را هماهنگ بفرماييد.
   با ارتفاعي كه مد نظرتون هست حفاظ سر نيزه اي مي تواند بهترين گزينه براي شما باشد
   ممنونم از همراهي شما
   برقرار باشيد

   پاسخ
 4. حفاظ شاخ گوزنی اسمش برام جالب بود علت نامگذاری این خفاظ به شاخ گوزنی واقعا چیه
  چه چیزایی در اومده
  زمان‌ ما این چیزا نبود
  من دنبال گیاه شاخ گوزنی میگشتم که یهو با سایت شما رو به رو شدم
  و نشستم یکم از مطالبتون رو‌خوندم
  دلیل نام گذاری شاخ گوزنی چیه
  خیلی جالبه که من فکر میکردم بجز این خفاظ قدیمیا دیگه هیچ نوع خفاظ دیواری وجود نداره

  باید تشکر کنم که اطلاعات من نوعی رو افزایش دادین

  انشالله هر موقه قصد هرید محصولات حفاظتی داشتم حتما از سایت و شرکت شما خرید خواهم کرد
  بایت سایت و‌مطالبتون بازم از شما تشکر می کنم
  لطف کردید
  با تشکر از سایت خوب شما

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب خدمت شما اقاي مقيمي
   اميدوارم حالتون خوب باشه
   عيدتون پيشاپيش ميارك
   ممنونم از اينكه مطالب ما رو خوندين
   علت نام گذاري حفاظ شاخ گوزني شباهت زياد اين خفاظ ها به شاخ هاي گوزن است كه نسل جديدي از حفاظ هاي روي ديوار است كه در سال هاي اخير وارد بازار و صنعت ساختمان سازي شده است
   كه در ارتفاع ها و اندازه ها و تراكم هاي مختلف توليد و ارائه مي شود .
   ممنون از توجه شما به ما
   اميدوارم هميشه در امنيت و ارامش كامل باشيد
   روزتون بخير

   پاسخ
 5. خانه ای دارم ویلایی در لواسان . میخاهم برای ان نرده ی دور دیوار بزنم . اما از طرحهای ساده خوشم امده و از حفاظ سرنیزه ای شما میخواهم برای این کار استفاده کنم . ارتفاعی که میخواهم حدودا 180 سانتی متر است . ایا به این ارتفاغ امکان نصب حفاظ سرنیزه ای می باشد ؟ و اینکه در این ارتفاع عرض حفاظ چه میزان می باشد؟
  شما خودتون چه پیشنهادی دارید؟ چه ارتفاعی برای خفاظها مناسب است که امنیت کافی داشته باشد ؟ و امکان عبور از ان وجود مداشته باشد
  ممنونم از لطف و توجه شما . پایدار باشید

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب خدمت شما اقاي شاملو عزيز
   اميدوارم حالتون خوب باشه
   عيد بر شما پيشاپيش مبارك
   اگر طرح هاي سده مد نظرتون هست حفاظ هاي روي ديوار سرنيزه اي كلاسيك و سرنيزه اي مدرن مي تواند مناسب باشد و مي تونين از اين دو يكي از ان ها رو سفارش بديد
   اگر نظر ما رو بخواهيد حفاظ شاخ گوزني امنيت بسيار بالايي نسبت به حقاظ هاي سرنيزه اي دارد و ارتفاع نود سانت اين حفاظ با تراكم پانزده به دليل عرضي كه دارد از ارتفاع ١٨٠ سانت حفاظ كلاسيك بيشتر است
   خدمات ما براي استان تهران توسط تيم خودمون انجام ميشه و هم چنين خدمات بازديد و اعزام كارشناس ما براي ايتان تهران و كرج به صورت كاملا رايگان است كه با شماره تلفن 28422360-021 تماس بگیرید و وقت بازديد خود را هماهنگ بفرماييد.

   ممنونم از همراهي شما
   روزتون خوش

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید