حفاظ شاخ گوزنی + لیست قیمت شهریور 1400

حفاظ شاخ گوزنی (Deer antler guard)، یکی از مهمترین گزینه های ارتقا و حتی تضمین امنیت ساختمان، باغ و هر نوع محل دیگری که امکان سرقت از آن وجود داته باشد می‌باشد. اگر تصمیم دارید برای منزل یا محل کار نرده شاخ گوزنی تهیه کنید.

ما میخواهیم در ادامه این مطلب نکات مهمی که قبل از خرید نرده شاخ گوزنی باید به آن ها توجه شود را به همراه لیست قیمت های به روز شده بطور کامل در اختیارتان قرار دهیم.

در ویدئو زیر تعدادی از نمونه کار های اجرا و نصب شده توسط شرکت حفاظ دات کام را برایتان به تصویر کشیده ایم.

نکات اساسی که هنگام خرید حفاظ شاخ گوزنی باید به آن توجه کنید

مواردی که در زیر بصورت لیست عنوان کرده ایم، عوامل تاثیر گذار در قیمت حفاظ شاخ گوزنی می‌باشند که در ادامه مطلب هر یک از موارد را به دقت بررسی کرده ایم. در صورت نیاز می‌توانید هر یک از بخش های مورد نظر را مطالعه نمایید.

 • ارتفاع حفاظ
 • وزن حفاظ
 • تراکم حفاظ
 • قطر میلگرد
 • نوع رنگ
 • نحوه نصب
 • نحوه محاسبه قیمت
 • بررسی نمونه حفاظ
 • سابقه کار شرکت
 • استعلام ثبت شرکت
 • بیمه مسئولیت مدنی
 • هزینه حمل و نصب

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی شهریور 1400

ردیفشرح خدمات و کالاتراکم 20 ردیفتراکم 24 ردیفتراکم 28 ردیف
1نرده شاخ گوزنی ارتفاع 80 سانتی متر175 هزار­تومان200 هزار­تومان227 هزار­تومان
2نرده شاخ گوزنی ارتفاع 100 سانتی متر186 هزار­تومان215 هزار­تومان305 هزار­تومان
3نرده شاخ گوزنی ارتفاع 120 سانتی متر193 هزار­تومان232 هزار­تومان333 هزار­تومان

تاثیر ارتفاع نرده شاخ گوزنی در امنیت

از نظر ارتفاع در تولید نرده شاخ گوزنی تقریبا هیچ محدودیتی وجود ندارد، در عمل حفاظ روی دیوار از ارتفاع 20 سانتی متر تا ارتفاع 250 سانتی متر و بیشتر قابل تولید است، ولی از نظر منطقی معمولا در ارتفاع 70 تا 120 سانتی متر تولید می شود.

در مورد ارتفاع نمیشود یک عدد اعلام کرد و مثلا گفت بهترین ارتفاع حفاظ روی دیوار 120 سانتی متر است. ارتفاع حفاظ کاملا بستگی داره به وضعیت پروژه دارد. به عنوان مثلا در صورتی که ارتفاع دیوار ساختمان کوتاه باشد، باید از نرده روی دیوار با ارتفاع بیشتر استفاده شود تا امنیت ساختمان تامین شود.

حفاظ روی دیوار

برای دریافت لیست قیمت و خرید حفاظ روی دیوار که نرده های شاخ گوزنی زیر مجموعه این حفاظ ها هستند روی دکمه زیر کلیک کنید.

برای دیوارهای بلند معمولا نیاز به استفاده از نرده شاخ گوزنی با ارتفاع زیاد نیست و اینکار باعث افزایش غیر ضروری هزینه پروژه میشود. در بین ارتفاع های مختلف حفاظ با ارتفاع 90 سانتی متر محبوب ترین و پرفروش ترین ارتفاع میباشد.

آخرین نکته ای که در مورد ارتفاع حفاظ دیوار باید گفت این است که هر چه ارتفاع حفاظ افزایش پیدا کند امنیت حفاظ هم افزایش پیدا میکند.

طبیعی است که نرده شاخ گوزنی با ارتفاع 120 سانتی متر امنیت بیشتری برای ساختمون شما ایجاد میکند نسبت به نرده با ارتفاع 70 سانتی متر.

نوع جوشکاری و رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

معمولا از دو روش جوشکاری با گاز کربن دی اکسید و یا جوشکاری با الکترود استفاده می شود. روش دوم که کار با الکترود است تقریبا قدیمی است و طول عمر بالایی به حفاظ شاخ گوزنی نمی دهند. در مقابل حفاظ هایی که با گاز کربن دی اکسید به صورت دو طرفه جوش داده شده باشند، امنیت و استحکام و زیبایی بیشتری دارند.

این مرحله نیز دو روش جدا دارد. روش اول که قدیمی نیز می باشد، این است که محصول را به کل در رنگ قرار می دهند. این روش برای تولید کنندگان بسیار کم هزینه است و زیبایی و براق بودن لازم را ندارد.

روش دوم که امروزی است، کوره ای (الکترواستاتیکی) نام دارد. این روش علاوه بر زیبایی بیشتر، استحکام و طول عمر محصول را بالا می برد. در حفاظ دات کام از این روش برای رنگ آمیزی کل محصولات استفاده می شود.

عدم امکان عبور گربه از حفاظ شاخ گوزنی
عدم امکان عبور گربه از نرده شاخ گوزنی

تاثیر وزن حفاظ شاخ گوزنی در قیمت

وزن حفاظ به صورت مستقیم با تراکم و ارتفاع حفاظ ارتباط دارد. هر کدام از این دو مورد افزایش پیدا کند، وزن نرده هم بیشتر میشود و به طبع باعث افزایش قیمت نرده شاخ گوزنی میشود.

هر متر میلگرد 10 استاندارد حدود 650 گرم وزن دارد.

برای تولید هر متر انواع نرده شاخ گوزنی بسته به مدل، تراکم و ارتفاع از 15 تا 80 متر میلگرد استفاده می شود.

حفاظ شاخ گوزنی

وزن نرده شاخ گوزنی گزینه مناسبی برای مقایسه دو شرکت مختلف تولیدی نرده دیوار باهم نیست. اتفاقی که در عمل می افتد این است که به عنوان مثال یک شرکت وزن محصول را صادقانه 18 کیلوگرم اعلام میکند و شرکت دوم سوء استفاده میکند و وزن محصول را 21 کیلوگرم اعلام میکند شما شرکت دوم را انتخاب میکنید و محصولی که در نهایت به شما تحویل داده میشود حداکثر 15 کیلوگرم وزن دارد.

فقط در صورتی که شما خودتان شخصا محصولات شرکت های مختلف رو وزن کرده باشید میتونید استناد کنید، پیشنهاد میکنیم وزن های اعلام شده از طرف تولید کننده های مختلف نرده شاخ گوزنی رو به هیچ وجه ملاک مقایسه دو محصول قرار ندید.

لیست قیمت نرده شاخ گوزنی شهریور 1400

ردیفشرح خدمات و کالاتراکم 32 ردیفتراکم 36 ردیفتراکم 38 ردیف
2نرده شاخ گوزنی ارتفاع 80 سانتی متر263 هزار­تومان304 هزار­تومان301 هزار­تومان
4نرده شاخ گوزنی ارتفاع 100 سانتی متر294 هزار­تومان343 هزار­تومان350 هزار­تومان
6نرده شاخ گوزنی ارتفاع 120 سانتی متر329 هزار­تومان384 هزار­تومان391 هزار­تومان

تراکم حفاظ شاخ گوزنی مناسب

یک از اصلی ترین موارد تاثیر گذار در قیمت و امنیت نرده شاخ گوزنی تراکم است. در نرده شاخ گوزنی تراکم های 20، 24، 28، 32، 36 ،38 موجود است و اگر تراکم بیشتری بخواهید باید سفارش خود را به طور سفارشی ثبت کنید.

قطر میلگرد نرده شاخ گوزنی

قطر میلگرد های مصرفی برای تولید نرده های شاخ گوزنی از 8 تا 12 میلی متر میباشد. هر چه قطر میلگرد نرده بیشتر باشد، وزن کل نرده افزایش پیدا میکند و به مراتب قیمت نرده شاخ گوزنی هم افزایش پیدا خواهد کرد، ولی در مورد تاثیر قطر میلگرد بر روی امنیت حفاظ تاثیرش پیچیده تر است. یعنی یک حفاظ دیواری که تماما با میلگرد 10 ساخته شده است، حدود 7 درصد گرون تر از نرده شاخ گوزنی ای میباشد که تماما با میلگرد 9 ساخته شده باشد، ولی واقعا امنیت این دو نرده باهم تفاوت دارد؟ این اختلاف با چشم قابل تشخیص نیست.

حفاظ شاخ گوزنی رنگ کوره ای

ما پیشنهاد میکنیم نرده شاخ گوزنی که تهیه میکنید با میلگرد 9 یا 10 باشد.

برای مشاوره انتخاب ارتفاع مناسب نرده شاخ گوزنی ما با 3 روش آماده خدمت به شما عزیزان هستیم:

1- با شماره تلفن 28422360-021 تماس بگیرید مشخصات ساختمانتان را بگویید تا ما برای انتخاب ارتفاع شما را راهنمایی کنیم.

2- اسم و شماره تماس خودتان را از طریق این فرم برای ما ارسال کنید، مشاوران ما در کمتر از 1 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

3- فرم درخواست بازدید رایگان، با پر کردن این فرم حداکثر بعد از 24 ساعت یک کارشناس بعد از هماهنگی از پروژه شما بازدید خواهد کرد و با توجه به شرایط پروژه شما را راهنمایی خواهد کرد.

حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع زیاد

نکته پایانی

دیگر موارد باقی مانده بسیار ساده و مبتنی بر سلیقه شماست، در نتیجه نیازی به توضیحات اضافی در این موارد نیست. اگر نیاز به مشاوره دارید میتوانید همین الان با مشاوران فروش ما تماس حاصل فرمایید و اطلاعات مورد نظرتان را کسب کنید.

سوالات متداول

بهترین حفاظ روی دیوار کدام است؟

همه خوب می باشند ولی حفاظ شاخ گوزنی بهتر از بقیه است.

چرا بهتر است حفاظ شاخ گوزنی را از حفاظ دات کام خریداری کنیم؟

زیرا علاوه بر قیمت مناسبی که دارد، مشاوره فنی رایگان هم دارد و همه مراحل در کمترین زمان انجام می شود.

بهترین نوع تراکم و ارتفاع نرده شاخ گوزنی چقدر است؟

تراکم 12 ردیف و ارتفاع 120 سانتی متر بهترین نوع نرده شاخ گوزنی است.

از چه جوشی برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی استفاده می کنید؟

ما از جوش دو طرفه CO2 استفاده می کنیم.

33 دیدگاه دربارهٔ «حفاظ شاخ گوزنی + لیست قیمت شهریور 1400»

 1. سلام و عرض ادب خدمت شما من چندی پیش از حفاظ های شاخ گوزنی شما برای روی دیوارم سفارش دادن حفاظ شاخ گوزنی که سفارش دادم ارتفاعشان ۱۰۰ سانتیمتر بود و تراکم که زدن تراکم ۸ بود و البته کارشناس شما گفته بود که تراکم ۱۲ انتخاب کنم ولی من نمی دونم چرا به حرفش گوش نکردم و تراکم هشت را انتخاب کردم و متاسفانه الان پشیمونم و میگم کاش به حرف کارشناسان گوش داده بودم ولی در کل از حفاظ ها خیلی راضیم امنیت را به خونه ما برگردانده و باعث شده که ما با خیال راحت زندگیم رو ادامه بدیم و امنیت را برای ما به ارمغان آورده بسیار خوشحالم از اینکه با سایت شما آشنا شدم و با گروه شما آشنا شدم و سفارش حفاظ روی دیوار را به دست شما سپردم اگه بازم بخوام سفارش بدم در انتخاب من شرکت شما هستش و به هر کسی که بخواد حفاظ بزنه شما رو معرفی می کنم خداحافظ

  پاسخ
 2. خسته نباشید کامیاب هستم از شهرستان ساوجبلاغ مزاحمتون میشم من در ساوجبلاغ باغی دارم که میخواستم جلوی اونو حفاظ بکشم البته چون متراژ باغمون زیاده فقط می خواستم جلوی اونا از حفاظ های شما استفاده کنم حدودا جلو باغ با سردرش ۵۰ متر حفاظ نیاز داره میخواستم بدونم آیا برای این منطقه هم کارشناس تون میان بازدید انجام بدن یا نه
  باید چه جوری با شما قرارداد ببندم توکرج هم آیا دفتری دارید که من بتونم برم از نزدیک و بتونم حضوری قرار دادم رو ببندم و اینکه چقدر طول میکشه این ۵۰ متر رو بسازید و برای ما بیابید آیا آماده در کارخانه دارید یا طبق سفارش مشتری تولید می کنید و اینکه قیمت نصب متری چند تومنه یا این که نصلش رویه حفاط محاسبه شده ممنون اگه توضیحات کلی به من بدین که من بتونم تصمیم بگیرم و اینکه بین حفاظ یا سیم خاردار کدام یکی برای باغ به درد میخوره خداحافظ

  پاسخ
 3. سلام خسته نباشید من از منطقه ۷ تهران مزاحمتون میشم میخواستم بدونم آیا نمایشگاهی و یا دفتری دارید که من بتونم به صورت حضوری خدمتتون برسم و این حفاظت را از نزدیک ببینم و بتونم ببینم اونها انتخاب کنم چون اعتقادی به خرید آنلاین ندارم چون معمولاً خرید آنلاین کردم نا موفق بوده و چیزی که برام آوردن با چیزی که در عکس به من نشون دادن خیلی تفاوت داشته به خاطر همین تصمیم دارم که حضوری بیام و از نزدیک کاراتونو ببینم اگه مورد پسند بود از شما خریدم رو انجام بدم لطفاً آدرس تونه محبت کنید که من در اسرع وقت بیام و کارهاتون رو ببینم ممنونم خداحافظ

  پاسخ
 4. سلام من از حوزه لیلیوم شما خیلی خوشم اومده می خواستم بدونم آیا این حفاظ ها جنبه فقط زیبایی و تزئینی و دکوری داره یا امنیت خوبی هم در برابر ورود سارقان و دزدان هم داره میخواستم در مورد حفاظ‌های لیلیوم به من توضیح بدین و بگین که بین چه رنگهایی من میتونم انتخاب داشته باشم متراژی که نیاز دارم ۲۱ متر طول و می‌خواستم رنگی که انتخاب می کنم مشکی طلایی باشه گلهاش طلایی باشه و خود حفاظ مشکی باشه ارتفاعی که انتخاب کردم ارتفاع ۷۰ سانت
  بهترین ارتفاع حفاظ‌های لیلیوم چند سانتی متر استکه من بتونم انتخاب کنم و برای داشتن لیست قیمت باید با کجا تماس بگیرم و با چه کسی صحبت کنم که برام ارسال کنید نمیخوام حفاظی که میزنم خیلی گرون باشه چون دنبال یه حفاظ خیلی مقرون به صرفه و اقتصادی هستم آیا این حفاظ لیلیوم به لحاظ اقتصادی مناسب یا خیر

  پاسخ
 5. سلام خونه باغی دارم در منطقه گیلاوند استان تهران که میخواستم برای دیوارهای آن از حفاظ شما استفاده کنم منتها مسئله‌ای که وجود داره اینه که من آخر هفته میرم اونجا و در طول هفته به خاطر اینکه سر کار هستم تو اونجا نیستم که بتونه کارشناس تون بیاد و بازدید انجام بده آیا امکانش هست که در روز جمعه کارشناسان بیان و برای ما اندازه گیری کنند و همچنین مشاوره حضوری بدن
  آیا برای گیلاوند هم بازدیدتون به صورت رایگان انجام میشه یا اینجا نماینده‌ای دارید که بیاد برای ما این کار را انجام بده

  پاسخ
 6. خسته نباشید امیدوارم که حالتون خوب باشه میخواستم بدونم آیا وزن حفاظ ها ربطی داره به امنیتش اینکه بعضی از شرکت ها میگن که حفاظ ما وزن بیشتری نسبت به بقیه شرکت‌ها داره چیه
  آیا به همدیگر ربط دارند و یا نه برای تبلیغات دارن این حرف ها را می‌زنند
  بهتره که هر متر چند کیلو باشه و آیا حفاظهای که شما تولید می کنید قیمتش بر اساس متره و یا بر اساس وزنشه
  حفاظ خوب باید چه مشخصاتی داشته باشه که ما بدونیم حفاظ خوبیه و انتخاب کنیم ممنون میشم فاکتورهایی که تو قیمت تاثیرگذارند و بگین و همچنین توضیحاتی در مورد مشخصات حفاظ های تولیدی خود شرکت تون به ما بفرمایید و راهنمایی کنید که بتونیم تصمیم بگیریم و خریدمون رو از بین شرکتها هایی که داریم تحقیق می‌کنیم انجام بدین فعلا در مرحله بررسی و تحقیق هستیم انشالله بتونیم مزاحمتون بشیم خداحافظ

  پاسخ
 7. درود فراوان خدمت شما و همه دست اندرکاران حفاظ دات کام امیدوارم که خوب باشید و خسته نباشید میگم به شما و همه عوامل مشغول در این شرکت حدود سه هفته پیش از شما حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۹۰ شانه با تراکم ۱۵ سفارش دادم که بسیار حفاظ خوبی بود این که حفاظ را برای ما آوردید از لحاظ کیفیت ساخت و همچنین رنگی که خورده بود بسیار باکیفیت بودش و من شماره شما و همچنین آدرس سایتتون رو به همسایه‌های بغل هم دادم و ایشان هم می خوان برای دیوارهای حیاطشون از حفاظ های شما استفاده کنند که من شما رو بهشون پیشنهاد دادم واقعا متشکرم بابت کاری که برای ما نصب کردین خیلی زیبا و قشنگ اجرا کرد کردین و همه چی طبق همونی که گفته بودید برای ما اجرا شده بود که برای ما فرستاده بودید و خیلی بهتر از عکسش هم بود در هر حال خواستم از شما تشکر کنم و براتون آرزوی موفقیت می کنم خداحافظ

  پاسخ
 8. سلام امیدوارم که خوب باشید روز بهاریتون بخیر باشه آیا حفاظ شاخ گوزنی به صورت سفارشی هم تولید می‌کنید چون من می خوام یکم مشخصاتش تغییر کنه می خواستم از تراکم بسیار بالا برای من استفاده کنید همچنین پایین حفاظ ها می خواهم شلوغ باشه هم چنین ارتفاعی که می‌خواستم ارتفاع ۱۴۰ سانت و رنگی که می خوام به صورت رنگ کرم استخوانی برای ما بزنید و حتماً رنگ کوره ای الکترواستاتیک باشه و می خواستم که حتماً حفاظ ها خیلی فشرده باشه و کنار هم باشه شاخه‌هاش و وزن آن در هر متر حدوداً ۴۰ کیلو گرم باشه و میلگردهایی که استفاده می کنید میلگرد شماره ۱۲ باشه آیا امکان ساخت حفاظ با مشخصاتی که در بالا گفتم برای شما وجود دارد
  به ما یک نقشه دادن و گفتن که طبق نقشه ای که دادن باید جزئیات طرح اجرا بشه به خاطر همین نیاز داریم که عین همون رو برای ما اجرا کنید تا مورد تایید پیمانکار پروژه باشد متشکرم از شما خداحافظ

  پاسخ
 9. سلام ساکن منطقه ۱۷ تهران هستم از فلاح مزاحمتون میشم میخواستم از حفاظ هایی که شما تولید می‌کنید تهیه کنم و برای دیوارهای خونم نصب کنم من خودم نصاب و جوشکار هستم فقط می خوام این حفاظ ها را از شما بخرم
  آیا امکانش هست که حفاظ ها را برای من بسازید و من خودم ماشین دارم میتونم درب کارخانه بیام از توت تحویل بگیرم و ارتفاعی که انتخاب کردم ارتفاع ۸۰ سانت با تراکم ۱۵ می باشد چقدر طول میکشه که این حفاظ آماده بشه حدوداً ۳۰ متر لازم دارم و می خوام که شاسی زیر اون میلگرد نباشه و به صورت پروفیل باشه و کلاً بین میلگرد و پروفیل کدوم یکی بهتره یا امکان سوار کردن حفاظ ها روی شاسی ۶۰ در ۴۰ برای من وجود داره و قیمتش چقدر می شه متشکرم از شما
  رنگی که انتخاب کردم رنگ مشکی آیا نیاز هست که به صورت حضوری خدمتتون برسم یا بصورت آنلاین هم میتونم سفارشم را ثبت کنم

  پاسخ
 10. سلام و درود فراوان خدمت شما عزیزان امیدوارم که حالتون خوب باشه من یه خونه باغ نقلی دارم در اطراف تهران که میخواستم از حفاظ های روی دیوار شما برای قسمتی از آن استفاده کنم البته یک عدد قوس روی در دارم که روی اون یه کمون دایره ای وجود داره و می خوام که این کمون رو برای من در بیارید میخواستم ببینم آیا امکان درآوردن قوص وجود داره و می خواستم بدونم آیا برای احمدآباد مستوفی هم بازدیدتون به صورت رایگان انجام میشه آیا کارشناسان در ۲۴ ساعت آینده می‌توانن بیان از کار ما بازدید کنند و ما رو راهنمایی کنند باید با کجا تماس بگیرم و چقدر طول میکشه که کارشناس تون بیان و اندازه‌های ما را بگیرند بهترین پیشنهاد را بدهند که ما بتونیم بین حفاظ های شما انتخاب کنیم البته من هم این حفاظ شاخ گوزنی رو می خوام بزنم فقط بین ارتفاع و تراکمش موندم واسه همین می خوام که کارشناسان فنی بیان و منو راهنمایی کنید ممنونم ازتون خداحافظ

  پاسخ
 11. سلام روز بهاریتون بخیر باشه من سوالی که دارم اینه حفاظ های شاخ گوزنی تون با حفاظ های بوته ای تو چه فرقی دقیقاً داره و چون بعضی از شرکت‌ها من تماس می گیرم حفاظ ها رو که برام عکسش رو میفرستن می‌بینم بسیار شبیه حفاظ شاخ گوزنی ولی اسمشو گذاشتن حفاظ بوته ای می خواستم بدونم این ها دقیقا چه تفاوتی باهم دیگه دارند و آیا اصلاً تفاوت دارند و یا فقط نامگذاری شرکت‌ها با همدیگه تفاوت داره ممنون اگه توضیحاتی در این رابطه بدین و میخواستم بدونم کدوم یکی بهتره حفاظ بوته ای بهتره یا شاخ گوزنی چه ارتفاعی مناسب است
  ارتفاع ۵۰ سانت با تراکم ۱۲ به درد دیواری که ارتفاع ۳ متر و ۲۰ سانت هم میخوره و اینکه متراژ ۱۸ متر چقدر طول میکشه که آماده بشه و بیایید برای ما نصبش رو انجام بدیم آیا نصبش رو هم خودتون انجام بدید یا نه فقط تو کار فروش این حفاظ ها هستین

  پاسخ
 12. سلام تشکر می کنم از سایت خوبتون بابت مطالب مفیدی که گذاشتین بسیار سپاسگزارم میخواستم در مورد حفاظ شاخ گوزنی سوال کنم که رنگ آنها به چه صورت هستش و بین تراکم ٨ و ده و پانزده که در بالا گذاشتین کدوم یکی بهترین تراکم هست و می خواستم بدونم وزن این حفاظ ها به چه صورته
  آیا وزنش مشخص است و برای دونستن وزن هر متر از این حفازها باید ما با کجا تماس بگیریم قیمت آنها به صورت کیلویی محاسبه میشه یا به صورت متری و میخواستم بدونم که چقدر زمان میبره که فازهای آماده بشه و به دست ما برسد آیا حفاظ آماده در کارخانه دارید که مابین آنها انتخاب کنیم که زود برای ما نصبش رو انجام بدین
  چقدر زمان میبره چون من خودم می خوام مرخصی بگیرم و بالا سر کارگرها تون باشم می خواستم بدونم اگر به مرحله نصب رسید و هر چقدر باید مرخصی بگیرم چند ساعته و بیام و کارم رو برام انجام بدید ممنونم از شما خداحافظ

  پاسخ
 13. سلام خسته نباشید امیدوارم که حالتون خوب باشه میخواستم بدونم بین حفاظ شاخ گوزنی شما کدوم یکی از ارتفاع بهتری داره و همچنین بین تراکم هایی که گذاشتین کدوم یکی مناسب برای محیط های مسکونی است
  میخواستم قیمتش بالا نباشه و قیمت بسیار مقرون به صرفه داشته باشه چون ما اینجا ۷ واحد هستیم که باید هزینه ‌ها بین این هفت واحد تقسیم بشه و خیلی از واحدها امکان پرداخت پول را ندارند و به خاطر همین میخواستم قیمتش برای ما خیلی مناسب بشه خیلی متشکرم اگر من رو راهنمایی بفرمایید منزل ما در خیابان ۱۷ شهریور تهران میباشد آیا خدمات تون برای این قسمت هم ارائه میشه و نصب حفاظ هاتون به چه صورت آیا حفاظ نصب به صورت رایگان و یا قیمتس جدا محاسبه میشه ممنونم اگر راهنمای کنید روزتون بخیر خداحافظ

  پاسخ
 14. سلام خسته نباشید امیدوارم که حالتون خوب باشه من برای بالا پشت بوم می خوام از حفاظ های روی دیوار شما استفاده کنم به نظرتون برای بالا پشت بوم کدوم حفاظ مناسب هستش می خوام قیمتش مناسب باشه با توجه به اینکه تو دیگه نیستش ممنون میشم توضیح بدین که چه حفاظی برای ما مناسب و چقدر طول میکشه که کارشناس تون بیان و از کار ما بازدید کنند و بعد از اون چقدر زمان میبره که حفاظ بیاد برای ما نصب بشه ممنون میشم من توضیح بدین روزتون بخیر خدا

  پاسخ
 15. سلام امیدوارم حالتون خوب باشه بنده یاسی هستم از بندرعباس مزاحمتون میشم من حدوداً چهار ماه پیش از شرکت شما حفاظ روی دیوار خریداری کردم یعنی من برج بهمن سال ۹۹ بود که برای من حفاظ فرستادین و من با این که اولش مردد بودم که به صورت اینترنتی خرید کنم یا خیر ولی در آخر با توجه به راهنمایی هایی که کارشناسان محترم شما بنده را کرد ند که من تصمیم گرفتم که حفاظ رو از طریق شرکت شما به ثبت برسانم که بعد از اینکه حفاظ ها به دست رسید متوجه شدم که یکی از بهترین انتخاب‌های من در طول زندگی بود که تونستم از شما آنلاین خریداری کنم و از خدمات شما بهره مند بشم
  حفاظ ها هم امنیت خیلی خوبی دارند که من خواستم خودم از آنها رد بشم و امکان رد شدن از آنها وجود نداشت و همچنین تراکم بسیار بالایی داره و همچنین رنگ میلگرد ها رو کاملا پوشش داده رنگی که زدین و این خیلی خوب بود برامون ممنونم از شما روز تون شاد باشه خداحافظ

  پاسخ
 16. سلام خسته نباشید ما دیواری داریم به عرض چهل سانتی متر که می‌خواستیم از حفاظ های روی دیوار شما استفاده کنیم منتها می‌خواهم دیوار حفاظتی که برای دیوار استفاده می‌کنیم عرض ۴۰ سانت رو پوشش بده میخواستم بدونم عرض دیوارهای حفاظتی شما به چه اندازه می باشد و بین چه اندازه هایی میتونیم انتخاب داشته باشیم که کل عرض دیوار ما رو پوشش بده و تا امنیت این قسمت برقرار بشه و کسی نتونه پاش رو بندازه و بیاد داخل و همچنین چه ارتفاعی به ما پیشنهاد می کنید حداقل و حداکثر ارتفاع استاندارد حفاظ های آهنی دیوار چند سانتی متر می باشد و چه تراکمی مناسب هستش برای دیوارهای ما ممنون میشم به ما توضیح بدین تا بتونیم از شما خرید داشته باشیم روزتون بخیر باشه خدا گرفتم

  پاسخ
 17. سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان و دست‌اندرکاران حفاظ دات کام و امیدوارم که موفق و پیروز باشید برای من هفته پیش آوردید و حفاظ شاخ گوزنی نصب کردید و من لازم دونستم که بیام اینجا از شما تشکر کنم تا مخاطبان شما نظر من رو بخونند و بدونن ما از حفاظ هایی که برای ما نصب کردید بسیار راضی هستیم از نوع رنگ هایی که در آن استفاده کردید و هم چنین نوع میلگردهایی که برای ساختن آن استفاده شده بسیار راضی هستیم و مهمتر از همه از همکاران و پرسنل صنایع فلزی حفاظ دات کام بسیار راضی هستیم که همگی کاربلد و حرفه‌ای بودند و ما از ابتدا تا انتهای کار راهنمایی کردند و همیشه در کنار ما بودند و بسیار متشکرم از هدیه ای که از طرف شرکت برای ما ارسال کردید ممنونم که همیشه در یاد و خاطره ما هستید بسیار سپاسگزارم از شما روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

  پاسخ
 18. سلام خسته نباشید امیدوارم که خوب باشید من میخواستم بدونم آیا کارگر هایی که شما برای نصب می فرستین دارای بیمه مسئولیت هستند که اگر خدای ناکرده اتفاقی افتاد که مسئولیت آنها بر عهده چه کسی میباشد به عهده شرکت هستش این موضوع خیلی مهم هست ممنون میشم بهم بگین تا بتونم تصمیم بگیرم در رابطه با خرید چون می خوام با شرکتی قرارداد ببندم که حتماً کارکنانش را بیمه کرده باشه که در نصب دچار مشکل نشویم و نکته دوم اینکه چه مقدار زمان میبره که حفاظ ها نصب بشه آیا در یک روز انجام میشه و یا خیر چند روز زمان میبره که حفاظت را برای ما نصب کنید چون حدوداً حفاظ ما بیست و پنج متر هستش که می خواهیم برای اطراف دیوارمون سفارش بدیم ممنون میشم توضیح بدهید روز خوش

  پاسخ
 19. سلام امیدوارم حالتون خوب باشه من یه دیواری دارم که جنس آن از جنس سیمان هستش و می‌خواستم روی این از این حفاظ ‌های روی دیواره تون استفاده کنم میخواستم قبلش بدونم آیا امکان نصب حفاظ روی دیوار روی دیوارهای با جنس سیمانی وجود داره و ما باید چه کاری انجام بدیم که آمادگی داشته باشه
  دیوار ما برای نصب حفاظ ها متراژش حدود ۱۲۵ متر هستش که می‌خواهیم از حفاظ های شاخ گوزنی شما استفاده کنیم به نظر شما چه ارتفاع با چه طرح هایی برای دیوارهای مناسب هستش ویلا ما در اطراف کرج قرار دارد در شهریار آیا برای شهریار هم بازدید انجام می‌دهید که طی آن هم کارشناس تون راهنمایی کنند بفرمایید چه حفاظی مناسب دیوارهای می باشد ممنون میشم منو راهنمایی کنید تا بتونم تصمیم بگیرم و از راهنمایی های شما استفاده کنم ممنونم

  پاسخ
 20. سلام عصرتون بخیر هدفمند هستم حدوداً یک ماه پیش آمدند و همکاران برای من حفاظ روی دیوار نصب کردن حفاظی که من خریده بودیم حفاظ لیلیومی بود با تراکم سه گل ارتفاع ۱۰۰ سانتی‌متر که به پیشنهاد کارشناس محترم شرکت این حفاظ را انتخاب کردیم که بسیار راضی هستیم از انتخاب خودمون
  خواستم از شما و تمامی پرسنل محترم تشکر کنم چون بسیار ما را از ابتدا تا انتهای کار راهنمایی کردند و همراه ما بودند و تشکر کنم از اینکه مشتری مداری تون بسیار عالی هستش و واقعاً حرف نداره و ما بسیار خرسندیم از اینکه حفاظ روی دیوار از شرکت شما خرید کردیم هر سفارش دیگری در رابطه با کار های حفاظتی داشته باشیم قطعا انتخاب ما شما خواهید بود و حتما شما را به دوستان خود معرفی خواهم کرد روزتون بخیر باشه خدانگهدار

  پاسخ
 21. خسته نباشید من می خوام از این حفاظ شاخ گوزنی شما برای روی دیوار استفاده کنم فقط می خوام شاسی زیر حفاظ ها میلگرد نباشه و برام از قوطی استفاده کنید آیا این امکان برای شما وجود داره که از پروفیل در زیر حفاظ استفاده کنید و اینکه چه مقدار افزایش قیمت خواهد داشت و اینکه آیا امکان داره رنگ قهوه ای برای حفاظ های من زده بشه چه رنگهایی دارید و رنگ ها به چه صورت هستش به صورت رنگ کوره ای می باشد یا به صورت رنگ روغنی
  من می خوام رنگش به صورت کوره ای برام زده بشه چون شنیدم که کوره ای مقاومت خیلی بالایی داره و زنگ نمیزنه ممنون میشم در مورد مشخصات کارتون به من توضیح بدین که بتونم در تهیه حفاظ شاخ گوزنی بهتر تصمیم بگیرم و شرکت شما را انتخاب کنم برای خریدم روزتون بخیر باشه خدانگهدار

  پاسخ
 22. سلام روزتون بخیر برای من حدود ۲ ماه پیش حفاظ شاخ گوزنی نصب کردید که ارتفاع آن ۱۲۰ با تراکم و ۲۵ بود که به من گفتند یکی از ایمن ترین حفاظ های تولیدی شرکت شما می باشد البته کارشناس تومن راهنمایی کردند و ایشان و راهنمایی هاشون هم خیلی کمک کرد ایشان اومدن اندازه حفاظ ‌های ما را زدند و همچنین حفاظی که برای ما به درد می‌خورد رو پیشنهاد دادن خواستم از ایشون تشکر کنم که ما را به خوبی راهنمایی کردند و بازدید را با حوصله انجام دادند با اینکه ما خیلی سوال می پرسیدیم ایشات سوال‌ها را با حوصله جواب می‌دادند که برای ما یک حفاظ بسیار ایمن و خوب پیشنهاد دادند که هیچ جور نمیشه از آن عبور کرد حفاظی که ما انتخاب کردیم عرضش ۵۰ سانت بود که به پیشنهاد کارشناس شما آن را انتخاب کردیم چون ما تخصصی در این زمینه نداشتیم و خیلی خوبه که این خدمات بازدید را به مشتریان می‌دهید که قبلش کارشناسی میان و بازدید می‌کنند و بازدیدتون به صورت رایگان انجام میشه میخواستم تشکر کنم از شما باید تمامی دست اندرکاران سایت حفاظ دات کام که بسیار با دقت و منظم هستند و تشکر از شما روزتون بخیر باشه خدانگهدار

  پاسخ
 23. سلام خسته نباشید من از شهرستان گرمسار مزاحمتون میشم میخواستم ببینم آیا شما در شهرستان گرمسار نمایندگی دارید و یا در شهرهای اطرافش که من با نماینده شما تماس بگیرم و بیان اندازه را برای ما بردارند یا اینکه باید مستقیما ازخود کارخانه سفارشم را ثبت کنم اگر بخواهم مستقیم از خودتون خرید کنم باید کجای دیوار اندازه بزنم که اندازه دقیق و برداشت کنم بدم که شما بسازید و اینکه من از حفاظ های بوته ای شما می خواهی استفاده کنم شما چه ارتفاعی با چه تراکمی را به بنده پیشنهاد میکنید ارتفاع دیواره که داریم دو مترو سی سانت هستش و اندازه حدودی که گرفته‌ام حدود ۲۱ متر هست میخواستم بدونم برای اینکه روی سردر مون قوس قرار داره چیکار باید بکنیم آیا باید قوس را ببریم یا امکان ساخت قوس و امکان اینکه رو قوس حفاظ شاخ گوزنی سوار بشه هست ممنونم از شما و سایت خوبتون روزتون بخیر خدانگهدار

  پاسخ
 24. سلام خسته نباشید ببخشید سایتتون را مشاهده کردم و مطالعه کردم فقط تنها سوالی که برای من پیش آمده اینه که تفاوت بین حفاظ شاخ گوزنی حفاظ بوته ای در چه می باشد و اینکه تراکم در یک متر شمرده می شود یا در دو متر و به چه صورت تراکم شمرده می‌شود بهترین تراکم چه تراکمی است که هم به لحاظ ایمنی مناسب باشد و هم زیباییه بالایی داشته باشد حفاظی که دنبالش میگردم می خوام یک حفاز خیلی پر باشه و اصلاً جای خالی نداشته باشه و ارتفاع آن ارتفاع ۷۰ سانت باشه و تراکم هر چیزی که شما پیشنهاد می کنید ممنون میشم در این باره به من توضیحاتی را ارائه بدهید تا بتوانم تصمیم بگیرم برای خرید و اینکه بین حفاظ بوته ای و و شاخ گوزنی شما بیشتر کدوم رو پیشنهاد میکنید کدام بهتر می باشد

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای عیوضی
   امیدوارم که حالتون خوب باشه
   حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای بسیار شبیه به هم هستند و تفاوت آنها در تراکم عرضی آنها می باشد که تراکم عرضی بوته ای بیشتر از شاخ گوزنی می‌باشد و همین باعث می شود که حفاظ بوته ای شلوغ تر باشه و امنیت بهتری نسبت به شاخ گوزنی داشته باشد بین تراکم های ۱۲ تا ۲۵ انتخاب کنید اگر می خواهید که خیلی شلوغ باشه باید تراکم ٢۵ انتخاب کنید که هم ایمنی بسیار بالایی داره هم ظاهر مناسبی دارند ارتفاع ٧٠ تا ۱۲۰ سانت می توانید انتخاب کنید که ارتفاع استاندارد هستش و اگر سوالی داشتین می توانید با شماره 02128422360 تماس بگیرید تا سوالات خودتون رو بفرمایید تا شما رو همکارانم راهنمایی کنند روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

   پاسخ
 25. سلام خسته نباشید برج بهمن بود که برای منزل ما واقع در خیابان ایران حفاظ شاخ گوزنی نصب کردید و آقای میرزایی آمدند و ما را راهنمایی کردند و اولش با شرکت شما تماس گرفتیم خانم بسیار محترمی که اشتباه نکنم اسمشون خانم کرمی بود به ما مشاوره دادند و راهنمایی‌های ایشان باعث شد که ما تصمیم بگیریم از شرکت شما خرید کنیم که آقای میرزایی آمدند و ما را سر پروژه راهنمایی کردند و گفتند که ارتفاع ۱۲۰ و تراکم ۱۲ ارتفاع و تراکم مناسبی است که می‌تواند امینیت لازم را برای شما برقرار سازد و ما از این انتخاب بسیار راضی هستیم و خواستم بعد از گذشت حدود سه ماه از اجرای حفاظ های شاخ گوزنی برای ما از شما تشکر کنم و کمال تشکر و قدردانی را از تمام پرسنل زحمتکش شما دارم که بسیار حرفه‌ای در کار بودند و باعث شدند که ما به شرکت شما اعتماد کنیم و سفارش مان را از طریق شما انجام دهیم و این مجموعه نشون میده که یک مدیر مدبر در راس ان قرار داره که پرسنلی به این خوبی را تربیت کرده است

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای گلابی عزیز
   امیدوارم که حالتون خوب باشه
   بسیار خوشحالم از اینکه از کارمون راضی بودین و سفارش خودتون رو از شرکت ما ثبت کردین و ممنونم بابت نظرتون که برای ما به اشتراک گذاشتین تا مخاطبان ما بخونن
   بسیار خوشحالم از داشتن مشتریانی همچون شما حفاظ ارتفاع ۱۲۰ با تراکم ۱۲ یکی از حفاظ های مناسب ما می‌باشد
   به لحاظ ایمنی جزو پرفروش‌ترین حفاظ های ما در سال گذشته می باشد و امنیت بسیار بالایی دارد خانم کرمی و آقای میرزایی از پرسنل خیلی خوب صنایع فلزی حفاظ دات کام می باشند که بسیار مورد لطف شما قرار گرفتن
   ممنونم از این همه لطفی که به پرسنل از شرکت ما داریند
   روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

   پاسخ
 26. ديواري دارم به ارتفاع ٦٠ سانت كه ميخواهم روي ان را خفاظ شاخ گوزني به ارتفاع ٢ متر يا 2.3 متر كار كنيد
  به چند جا زنگ زدم و گفتند امكان توليد حفاظ شاخ گوزني در اين ارتفاع وجود ندارد
  ولي دليلش را نگفتمد
  سوالم اينه ايا امكان توليد حفاظ شاخ گوزني در ارتفاع ٢٠٠ سانت با تراكم زياد وجود دارد ؟
  و نصب ان به چه صورت مي باشد
  كلا حفاظي مي خواهم كه ارتفاع ان دو متر باشد
  شما چه حفاظي براي اين ارتفاع پيشنهاد مي كنين؟
  ملكي كه مي خواهم روي ديوار عايش حفاظ نصب منم واقع در مهر اباد رود هن مي باسد
  ايا براي انجا هم خدمات ارائه ميدهيد يا فقط در تهران كار مي كنين؟

  پاسخ
  • سلام و خسته نباشيد خدمت شما اقاي گلي. اده ي عزيز
   اميدوارم حالتون خوب باشه
   عيد نوروز پيشاپيش بر شما مبارك
   امكان نصب حفاظ شاخ گوزني به طور استاندارد تا ارتفاع ١٥٠ سانت قابل اجراست و در ارتفاع بيش تر از صد و پنجاه حفاظ هم بسيار سنگين ميشه و لرزشي كه در حفاظ اتفاق ميوفته قابل كنترل نيست و به لحاظ ظاهري هم بسيار زشت مي شه و كلا استاندارد حفاظ هاي شاخ گوزني ارتفاع هفتاد تا صدو بيست سانت است ولي امكان توليد تا ارتفاع صد و پنجاه هم مشكل جدي پيش نمي اورد .
   خدمات ما براي استان تهران توسط تيم خودمون انجام ميشه و هم چنين خدمات بازديد و اعزام كارشناس ما براي ايتان تهران و كرج به صورت كاملا رايگان است كه با شماره تلفن 28422360-021 تماس بگیرید و وقت بازديد خود را هماهنگ بفرماييد.
   با ارتفاعي كه مد نظرتون هست حفاظ سر نيزه اي مي تواند بهترين گزينه براي شما باشد
   ممنونم از همراهي شما
   برقرار باشيد

   پاسخ
 27. حفاظ شاخ گوزنی اسمش برام جالب بود علت نامگذاری این خفاظ به شاخ گوزنی واقعا چیه
  چه چیزایی در اومده
  زمان‌ ما این چیزا نبود
  من دنبال گیاه شاخ گوزنی میگشتم که یهو با سایت شما رو به رو شدم
  و نشستم یکم از مطالبتون رو‌خوندم
  دلیل نام گذاری شاخ گوزنی چیه
  خیلی جالبه که من فکر میکردم بجز این خفاظ قدیمیا دیگه هیچ نوع خفاظ دیواری وجود نداره

  باید تشکر کنم که اطلاعات من نوعی رو افزایش دادین

  انشالله هر موقه قصد هرید محصولات حفاظتی داشتم حتما از سایت و شرکت شما خرید خواهم کرد
  بایت سایت و‌مطالبتون بازم از شما تشکر می کنم
  لطف کردید
  با تشکر از سایت خوب شما

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب خدمت شما اقاي مقيمي
   اميدوارم حالتون خوب باشه
   عيدتون پيشاپيش ميارك
   ممنونم از اينكه مطالب ما رو خوندين
   علت نام گذاري حفاظ شاخ گوزني شباهت زياد اين خفاظ ها به شاخ هاي گوزن است كه نسل جديدي از حفاظ هاي روي ديوار است كه در سال هاي اخير وارد بازار و صنعت ساختمان سازي شده است
   كه در ارتفاع ها و اندازه ها و تراكم هاي مختلف توليد و ارائه مي شود .
   ممنون از توجه شما به ما
   اميدوارم هميشه در امنيت و ارامش كامل باشيد
   روزتون بخير

   پاسخ
 28. خانه ای دارم ویلایی در لواسان . میخاهم برای ان نرده ی دور دیوار بزنم . اما از طرحهای ساده خوشم امده و از حفاظ سرنیزه ای شما میخواهم برای این کار استفاده کنم . ارتفاعی که میخواهم حدودا 180 سانتی متر است . ایا به این ارتفاغ امکان نصب حفاظ سرنیزه ای می باشد ؟ و اینکه در این ارتفاع عرض حفاظ چه میزان می باشد؟
  شما خودتون چه پیشنهادی دارید؟ چه ارتفاعی برای خفاظها مناسب است که امنیت کافی داشته باشد ؟ و امکان عبور از ان وجود مداشته باشد
  ممنونم از لطف و توجه شما . پایدار باشید

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب خدمت شما اقاي شاملو عزيز
   اميدوارم حالتون خوب باشه
   عيد بر شما پيشاپيش مبارك
   اگر طرح هاي سده مد نظرتون هست حفاظ هاي روي ديوار سرنيزه اي كلاسيك و سرنيزه اي مدرن مي تواند مناسب باشد و مي تونين از اين دو يكي از ان ها رو سفارش بديد
   اگر نظر ما رو بخواهيد حفاظ شاخ گوزني امنيت بسيار بالايي نسبت به حقاظ هاي سرنيزه اي دارد و ارتفاع نود سانت اين حفاظ با تراكم پانزده به دليل عرضي كه دارد از ارتفاع ١٨٠ سانت حفاظ كلاسيك بيشتر است
   خدمات ما براي استان تهران توسط تيم خودمون انجام ميشه و هم چنين خدمات بازديد و اعزام كارشناس ما براي ايتان تهران و كرج به صورت كاملا رايگان است كه با شماره تلفن 28422360-021 تماس بگیرید و وقت بازديد خود را هماهنگ بفرماييد.

   ممنونم از همراهي شما
   روزتون خوش

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید