درب فلزی + لیست قیمت آذر 1400

درب فلزی (iron door) محصولی است که پیشینیان، پس از زندگی غارنشینی، زمانی که سکونت دائمی یافتند، برای محل سکونت خود حفره هایی ایجاد می کردند که بتوانند در آنجا استراحت کنند. همچنین برای جلوگیری از خطر نفوذ حیوانات، ابتدا از برگ و پوست و وسایل دیگر استفاده می کردند، اما پس از مدتی دریافتند که این شیوه کارایی زیادی ندارد. بنابراین شروع به ساخت درب چوبی و فلزی کردند.

درب فلزی از نمونه دربهای چوبی می توان دربهای باقیمانده از دربهای معبد حضرت سلیمان اشاره کرد. از قدیمی ترین دربهای ایرانی، می توان دربهای دوره شاروقین را نام برد که از چوب ساخته شده بود و تکه هایی از آهن روی آنها کار شده است. یکی از ضعفهای درب چوبی این بود که این دربها در مقابل حوادثی مانند آتش سوزی اصلا مقاومت ندارند. بنابراین افراد حرفه ای این کار، تصمیم گرفتند که دربهای فولادی و ضد آتش را اختراع کنند. در نتیجه اولین درب فلزی درسال 1904 ساخته شده است.

کاربرد درب آهنی

درب ها بخش جداکننده مکانهای خصوصی از مکانهای عمومی هستند. همچنین وسیله ای برای جلوگیری از دسترسی به فضای خاص مانند ساختمان، اتاق، حیاط می باشد. درب معمولا به دو شکل ثابت و متحرک می باشد و این اشکال به وسیله لولاها به یکدیگر وصل می شود.

امروزه استفاده از دربهای فلزی بسیار رایج است. از نوع پر فروشترین دربها می باشد. چرا که بسیار بادوام هستند و طول عمر بالایی دارند. آنها نیز را می توان در شکل و طرحهای مختلفی به کار گرفت. این درب ها به راحتی پوسیده و زنگ زده نمی شود و استحکام بالایی نیز دارند.

لینک کوتاه مطلب : https://b2n.ir/r86887

لیست قیمت درب فلزی آذر 1400

ردیفشرح خدمات و کالاواحدقیمت (تومان)
1درب فلزی سادهکیلوگرم47
2درب فلزی فرفورژهکیلوگرم52
3درب فلزی مدرنکیلوگرم46
4درب فلزی CNCکیلوگرم65
5درب فلزی لوکسکیلوگرم68

اگر علاقه زیادی به دربهای چوبی دارید می توانید از درب فلزی استفاده کنید و در سطح خارجی آن از چوب به عنوان دکوراتیو استفاده کنید. درب آهنی مرز جا کننده و قوی و با استحکام بالا برای تفکیک فضای داخلی و خصوصی از سایر فضاها می باشد و در تمام فرهنگ ها نیز از درب به همین منظور استفاده می شود.

در برخورد با هر مکانی، ابتدا درب آن مکان را مشاهده می کنیم. البته نوع و نقش و نگار درب نیز نظر ما را جلب می کند. امروزه دربها را به چند دسته تقسیم می کنند که هرکدام قیمت متفاوتی دارند.

انواع درب آهنی

درب های آهنی که مخصوص ورودی ساختمان ها برای افراد پیاده یا حتی ورودی پارکینگ خودرو ها هستند از انواع مختلفی برخوردار می باشند. در ادامه به بررسی هر یک از این مدل ها به همراه تصویر نمونه ای خواهیم پرداخت.

درب فلزی مدرن

این دربها بسیار ساده و بی پیرایه می باشد، و برای ادارات و مکانهای سازمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

لینک مطلب : https://bit.ly/3HgTgHQ

درب فلزی لوکس

درب آهنی فرفورژه

این درب ها از قطعات فلز و یا چدن ساخته شده است و ظاهر پیچیده تر نیز دارند و برای سلایقی است که نقش های منحنی و گل و بوته دار را می پسندند این درب فلزی برای ساختمانهای مسکونی بیشتر استفاده می شود.

لینک : https://cutt.ly/QTz0f41

درب آکاردئونی فرفروژه

درب فلزی CNC

این دربها بیشتر برای سلایقی است که طرح های پیچیده را می پسندند و هر طرحی را که مدنظر داشته باشند می توانند اجرا کنند.

درب های آهنی سفارشی

این مدل از درب فلزی، متناسب با سلیقه شخصی افراد، و با جزئیات اختصاصی ساخته می شود.

درب فلزی حیاط که جز نمای خارجی ساختمان به حساب می آید، کاربردهای متفاوتی دارد. درب آهنی می تواند به داخل حیاط باز شود و یا اینکه با باز شدن درب فلزی، مستقیما به داخل منزل برویم. درب حیاط برای تمام افراد ساکن در ساختمان استفاده می شود در حالی که درب واحد مسکونی تنها به یک خانواده تعلق دارد. اکثرا درب ها چوبی هستند.

درب فلزی طرح دار

موارد تاثیر گذار در امنیت درب فلزی حیاط منزل

قبل از زیبایی درب حیاط مهمترین نکته آن است که بحث ایمنی آن را در نظر بگیریم، چرا که درب حیاط راه ورودی به داخل ساختمان است و باید به اندازه کافی محکم و کارا باشد.

جنس درب حیاط منزل

همانطور که می دانیم دربهای فلزی و آهنی از دربهای چوبی بهتر و مقاوم تر هستند. می توانیم فلزی و شیشه را باهم ترکیب کنیم که در عین امنیت ، ورودی منزل را نیز بسیار زیباتر می کند. بنابراین در مرحله اول باید از جنس مقاوم استفاده کنید که همان پروفیل فلزی می باشد.

درب فلزی بزرگ

قفل درب آهنی

علاوه بر به کارگیری درب فلزی مستحکم استفاده قفل درب نیز تاثیر زیادی در امنیت فضای مورد استفاده دارد. باید قفلی به کار گرفته شود که باز کردن آن آسان نباشد. استفاده از قفل توکار و روکار ایمن می تواند این کار را انجام دهید. پس یک درب آهنی مستحکم بدون داشتن قفل خوب، هیچ کارایی ندارد.

سایز درب حیاط منزل

با توجه به نوع طراحی ساختمان می توانید از دربهای لنگه ای، یک و نیم لنگه و دو لنگه استفاده کنید. سایز درب مورد استفاده با توجه به کاربرد آن متفاوت است، مثلا درب پارکینگ همیشه از درب ورودی حیاط بزرگتر است.

حفاظ روی دیوار

نصب حفاظ روی دیوار و اتصال آن به درب ورودی علاوه بر زیبایی، در افزایش امنیت ساختمان تاثیر چشم گیری دارد.

کاربری درب ساختمان

درب پارکینگ تنها برای عبور اتوموبیل ها در نظر گرفته شده و اندازه و سبک متفاوتی از درب ورودی ساکنین به مجتمع دارد. بهتر است این درب مجهز به سیستم های بازشو باشد تا کاربری راحت تری داشته باشد. انواع درب تلسکوپی یا درب ریلی برای پارکینگ پیشنهاد مناسب تری است. اما درب آپارتمان یا ورودی حیاط برای ساکنین، همیشه اندازه مناسب و کوچکتری از درب پارکینگ دارد.

به طور معمول نیازی نیست درب ورودی ساکنین ریموتی باشد و بهتر است از انواع قفل ایمنی روی درب استفاده شود. همیشه ریموت کنترل کاربری درب پارکینگ را ارتقا می دهد. موقع سفارش تجهیزات اضافی درب به کاربری آن توجه کنید.

درب فلزی ورودی حیاط

عوامل موثر در قیمت درب آهنی در سال جدید

برای محاسبه قیمت درب فلزی، باید به طراحی و مواد اولیه به کار برده شده، نیز دقت کنیم. می توانید در ادامه مطلب نمونه هایی از مواردی که تاثیر زیادی در محاسبه قیمت درب آهنی داشته باشند را مشاهده نمایید.

تاثیر مواد اولیه در قیمت درب

مواد اولیه ای که برای ساخت درب فلزی به کار گرفته می شود آهن و فلز می باشد. بنابراین ابتدا قیمت خام آهن در نظر گرفته میشود و هزینه آهن نیز روزانه متغیر می باشد و به صورت کیلویی قیمت گرفته می شود.

وزن مواد اولیه برای ساخت درب آهنی

نکته دیگری که حائز اهمیت است، وزن مواد به کارگرفته شده درساخت درب فلزی است. وزن مواد مصرفی نشان دهنده مقاومت و استحکام درب آهنی می باشد هرچه وزن درب بیشتر باشد، هزینه ساخت درب نیز بالاتر می رود.

اندازه درب فلزی

از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار در قیمت درب آهنی، طول و عرض درب مورد سفارش می باشد. هرچه درب بزرگتر باشد، مقدار کاربرد آهن نیز بیشتر می شود. اگر اندازه در بزرگ باشد از بخشهای متعددی تشکیل شده باشد اجرت ساخت در بالاتر می رود. دربهایی که قسمت بالایی آنها نرده دارد علاوه بر استحکام درب، این مورد بر افزایش هزینه درب اثر مستقیم خواهد گذاشت.

درب فلزی ورودی ساختمان

کیفیت ساخت درب فلزی

هرچه بخواهیم درب با کیفیت تری بسازیم، مسلما هزینه ساخت نیز بالاتر خواهد رفت.

طرح درب حیاط و تعداد

واضح است که هرچه درب ساده تری انتخاب کنید، قیمت پایین تر می آید. با افزودن پیچیدگی و طرح روی درب، قیمت درب فلزی بالاتر می رود، چرا که آهن مصرفی بالاتر میرود.

هرچه تعداد درب بیشتر باشد، میزان آهن استفاده شده نیز بالاتر می رود و هزینه درب بیشتر می شود.

اجرت ساخت درب فلزی

هنگام سفارش ساخت درب آهنی، فرد سازنده، بابت اجرت ساخت آن هزینه دریافت می کند.

نکته مهم دیگر این است که در تعیین قیمت درب، استفاده از تزیینات آهنی می باشد.

درب فلزی از نمای داخل

نصب درب فلزی

اگر قصد تعویض دربهای قدیمی را دارید و یا می خواهید درب فلزی جدیدی با توجه به فضای کاربری سفارش دهید، شاید برای نصب درب، لازم باشد که در محل درب را آماده کنند یا ممکن است مقداری تخریب در محل داشته باشید که این نیز هزینه ای دارد و در قیمت موثر است.

هزینه حمل و نقل درب فلزی

هزینه حمل و نقل درب فلزی با توجه به وزن و مسافتی که طی شده محاسبه می شود. لازم به ذکر است که قیمت دربهای تک لنگه یا چندلنگه روی هزینه تاثیرگذار است. درب های سفارشی و با ایمنی بیشتر، هزینه بیشتری دارند. همچنین این نکته را نیز در نظر داشته باشید که هزینه درب، هیچ جای صرفه جویی ندارد چرا که برای امنیت فضای مورد استفاده به کار میرود. در نتیجه از سازه بی کیفیت و ضایعاتی اصلا استفاده نکنید.

https://rb.gy/2h2imf

لینک کوتاه مطلب : http://bit.do/fSzuQ-

سوالات متداول

کدامیک از انواع درب های ساختمان، امنیت بهتری دارند؟

درب های فلزی با توجه به ساختارشان، اگر از صنایع معتبر سفارش داده شوند امنیت بسیار بالایی دارند.

آیا نصب درب های فلزی نیاز به زیرسازی دارد؟

بله ممکن است با توجه به نوع پروژه، درب فلزی نیاز به زیرسازی داشته باشد که در این زمینه کارشناسان ما میتوانند از محل بازدید داشته باشند.

آیا بازدید فنی از محل پروژه هزینه ای دارد؟

در تهران و کرج بازدید فنی کاملا رایگان می باشد.

رنگ درب های فلزی حفاظ دات کام از چه نوع است؟

رنگ پودری الکترواستاتیک کوره ای

18 دیدگاه دربارهٔ «درب فلزی + لیست قیمت آذر 1400»

 1. خسته نباشید من یه ویلایی دلرم که می خواستم برای درب حیاط اون از درب های شما خریداری کنم فقط می خوام قیمتی که میگین بسیار مقرون به صرفه باشه و خیلی گرون نباشه از بین طرح در هاتون کدام یکی ایمنی خوبی داره و کدوم یکی قیمت و وزن کمتری نسبت به سایر در ها داره و اینکه بیشتر تمایل دارم که به صورت حضوری بیام و خرید کنم اگر امکان داره آدرس دقیق شرکت را محبت کنید که من خدمتتون برسم بعد در رابطه با جزئیات طرح و همچنین قیمت محصول با هم صحبت کنیم و اگر توافق کردیم من خرید را انجام بدم و از کارهای شما استفاده کنم در آخر از سایت خوبتون بسیار متشکرم خوب بود

  پاسخ
 2. خسته نباشید من یه در چوبی دارند و متاسفانه پوسیده شده و می‌خواستم در رو بردارم و به جاش یکی از درهای فلزی شما بزارم
  دربی که من از مدل های شما پسندیدم دره سی ان سی هستش و می‌خواستم کاتالوگ محصولات تون رو داشته باشم همچنین من پسرم یک در برای من طراحی کرده که میخواستم اگه بشه اون رو براتون ارسال کنم که به من بگید آیا امکان ساختمان در برای شرکت شما امکان داره یا خیر اگر امکان داشت همون در رو برای من تولید کنید و اگر که امکان نداشت از بین طرح های خودتون انتخاب می کنم برای اینکه به من مشاوره بدهید و بگید که از چه ورقه ای می سازید این درها را باید با چه شماره ای تماس بگیرم و با چه کسی صحبت کنم متشکرم از سایت خوبتون و مطالب مفیدتون خداحافظ

  پاسخ
 3. سلام ممنون از سایت خوبتون و مطالب مفیدی که در اختیار ما قرار گذاشتین
  من در مورد لیست قیمت بالا سوال داشتم میخواستم ببینم این لیست قیمت بر چه پایه و اثاثیه و چجوری محاسبه شده میخواستم بدونم برای اینکه لیست قیمت در سال جدید رو داشته باشم باید با چه شماره ای تماس بگیرم و قیمت‌ها به چه صورت است به صورت متری است یا به صورت کیلویی و اینکه آیا هزینه حمل و نصب آن به صورت جداگانه محاسبه میشه و یا در روی قیمت‌ها آمده است و اینکه چقدر زمان میبره که یک در آماده بشه و بیایید برای نصبش رو انجام بدید و نصبش چقدر زمان میبره آیا در دو هفته آینده می توانید در ها را به ما تحویل بدید
  یک درب پارکینگ به همراه یک درب نفر رو دارم که می خوام عین هم دیگه باشه و از درهای لوکس شما می خوام انتخاب کنم آیا هر دری که انتخاب کنم امکان ساخت برای شما وجود داره برای دریافت کاتالوگ باید به چه شماره پیام بدم ممنون از شما خداحافظ

  پاسخ
 4. سلام خسته نباشید امیدوارم که حالتون خوب باشه یه درب فلزی برای پارکینگ میخواستم که از درهای فرفورژه شما می خوام استفاده کنم میخواستم ببینم قیمت هر کیلوگرم فرفورژه چقدر میشه و با اجرت ساخت و نصب چقدر برای من در میاد و چقدر طول میکشه که در پارکینگ به من تحویل بدین و این که رنگش به صورت کوره ای یا روغنی یا به صورت اپوکسی می باشد ممنون میشم در مورد جزئیات درها به من توضیحاتی بدید تا بتونم سفارش خودم رو ثبت کنم

  پاسخ
 5. سلام خسته نباشید ببخشید از این درب های قوس دار شما خوشم آمده و می خواهم برای درب منزل ورودی مون استفاده کنم که به صورت قوس دار باشه میخواستم بدونم آیا هزینه قوس انجام شده جدا محاسبه میشه و افزایش قیمت داره به دلیل اینکه سازه های قوسی استفاده می کنید و اینکه ممنون میشم محصولاتی که به صورت قوسی هستند عکسش رو برام ارسال کنید که بتونم بین آنها انتخاب داشته باشم و ممنون میشم اگر آدرس پروژه ای رو که اجرا کردین و بدین از نزدیک ببینم تا متوجه بشم از کیفیت کارتون و سپس سفارشم رو نزد شما به ثبت برسانم ممنون میشم اگر بفرمایید برای اطلاع از مواردی که گفتم باید با چه شماره ای تماس بگیرم روزتون بخیر باشه خودم نگهدار

  پاسخ
 6. سلام خسته نباشید من برای یک در به ابعاد یک متر و نیم در دو مترو ۹۰ سانت از دربهای فرفورژه شما میخواستم استفاده کنم منتها طرح‌هایی که در سایت گذاشتید بسیار محدود هستند و می خواستند طرح‌های دیگر شما را ببینم آیا فقط طرح‌هایی که تولید می‌کند همین ها هستند یا کاتالوگ دارید که می توانید آن را برای ما ارسال کنید برای دریافت کاتالوگ تون باید با چه شماره ای تماس بگیرم یا به کجا پیام بدم که برام ارسال کنند ممنون میشم منو راهنمایی بکنید و همچنین لیست قیمت محصولات تان را برای من بفرستید که من بتونم به یک جمع بندی کامل برسم و سپس مزاحم بشم و ازتون درخواست وقت بازدید کنم که کارشناس محترمتون بیان برای اندازه گیری را انجام دهند روزخوش خدانگهدار

  پاسخ
 7. سلام و عرض ادب خدمت شما امیدوارم که حالتون خوب باشه چندی پیش آمدین و برای ما یکی از درب های سی ان سی شده خودتون رو کار گذاشتین که با اینکه طرحی که انتخاب کردیم پر از پیچیدگی بود ولی عین همان طرح روی آهن برای ما اجرا کردید که واقعا ما متعجب شدیم از این همه هنر و استعداد شرکت شما
  خواستم تشکر کنم از شما و بگم که من از درب مون خیلی راضی هستم و اگر باز هم به عقب برگردم قطعا شرکتی که بهش سفارش میدم شرکت شما خواهد بود همچنین میخواستم از شما بخواهیم که لطفاً عین همون در با همان طرح قبلی در یک جای دیگه از ساختمانی که دارم می خوام استفاده کنم فقط بی زحمت باید کارشناسان بیان و بازدید و انجام بدهند تا بتوانیم با هم به یک نظر کامل و جامع برسیم و باز هم تشکر می کنم از تمامی تمامی پرسنل شما که خیلی دلسوزانه راهنمایی کردند و باعث شدند که ما از شرکت شما خرید کنیم روزتون بخیر باشه خداحافظ

  پاسخ
 8. سلام خسته نباشید یکی از طرح های فرفورژه شما را برای درب پارکینگ و نفر رود خودمون پسند کردیم که میخواستیم ببینیم آیا در این ابعاد قابل اجرا هست یا طرح دچار کمی تغییر می شود ممنون میشم اگه شماره تلگرام یا واتساپ رو براتون محبت کنید تا من عکس مورد نظر رو براتون ارسال کنم که من رو راهنمایی کنید و اگر امکان ساخت در ابعادی که مد نظرم هست باشه کارشناس تونم بیان و بازدید انجام بدن
  ایا بازدیدتون برای کرج به صورت رایگان انجام میشه که در زودترین زمان کارشناسان فن بیان و اندازه را بردارند و حدودا چقدر زمان میبره که آماده بشه و بیاد به دستم برسه
  همچنین نصب در چقدر زمان می‌بره آیا برای نصب و هم خودتون تیم نصب را انجام می‌می فرستین یا شمافقط تو کار فروش هستین و برای نصب باید خودمون با کسی هماهنگ کنیم که بیان ممنون میشم منو راهنمایی کنید

  پاسخ
 9. سلام خسته نباشید
  می‌خواهیم درب کنونی که روی ساختمان من نصب شده عوض کنیم و یکی از درب های سی ان سی شما رو بگذاریم فقط طرح های سی ان سی که در سایت گذاشته بودین بسیار محدود می باشد که ما برای انتخاب نیاز به کاتالوگ داریم آیا برای دریافت کاتالوگ باید شماره ای ارسال کنیم که باید آن را برای ما بفرستید و یا آدرسمون رو بدهیم که کاتالوگ کاغذی برای ما ارسال بشه
  و اینکه چه مقدار زمان میبره که درب آماده بشه و برای ما نصب بشه آیا بیشتر از دو هفته زمان میبره
  برای اینکه با از مشاوره رایگان شما استفاده کنیم و کارشناس فنی بیان و ما رو راهنمایی کنند و بهترین طرح را به ما پیشنهاد بدهند با چه شماره ای تماس بگیرم ممنون از زحمات شما

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای قره باغی
   امیدوارم که حالتون خوب باشه
   برای دریافت کاتالوگ محصولات ما و همچنین دریافت لیست قیمت می‌تواند به شماره 02128422360 تماس بگیرید تا کارشناس فروش ما از طریق تلگرام یا واتساپ کاتالوگ محصولات را برای شما ارسال کند و بین آنها انتخاب کنید که بتونیم براتون سفارش و انجام بدهیم
   حداقل ۷ روز کاری زمان ببره که درب آماده بشه و بیاد برای شما نصب بشه و با توجه به طرح که انتخاب می‌کنید این تایم می‌تواند تغییر کنه مشاوره به صورت رایگان انجام میشه همچنین بازدیدمون به صورت کاملاً رایگان که میتونید آدرستون رو محبت کنید تا کارشناس فروش براتون وقت بازدید بگذارند که کارشناس فنی بیان و اندازه هارو بردارند و شرایط پروژه رو ببینند و مشاوره حضوری خدمتتون بدهند
   روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

   پاسخ
 10. سلام و عرض ادب خدمت همه ي عوامل مجموعه ي حفاظ
  من به دنبال يك درب فلزي براي خانه ي ماردم در روستا ميگردم كه قيمت برايم بسيار مهم ايت
  و با توجه به اينكه خانه در منطقه ي روستايي قرار دارد نميخواهم ذرح خيلي انچناني باشد و بك طرح ساده هم كار ما را راه مي اندازد
  و ميخواهم در تركيبي از درب ساده و ورق و ورق چوبي باشد
  ايا شما اين نوع كار رو در مجموعه تون انجام ميدين
  روستا در اطراف طالقان مي باشد ايا براي طالقان هم كارشناستون ميان براي اندازه گيري به صورت رايگان
  يا بايد مبلغي به صورت بيعانه واريز كنم تا براي اندازت گيري تشريف بيارند
  ممنون ميشم كمكم كنين

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب خدمت شما اقاي شمسي زاده
   اميدوارم حالتون خوب و خوش باشه
   پيشا پيش عيد بر ما دوست عزيز مبارك باد
   با توجه به مسائلي كه مطرح نمودين شما مي توانيد از درب هاي فلزي مدرن ما انتخاب بفرماييد كه هم قيمت مناسبي نسبت به درب هاي فر فورژه و لوكسمون دارند و هم به لحاظ ظاهري هم زيبا هستند و همچنين امنيت بالايي دارند
   بله امكان استفاده از چوب در قسمت هاي مختلف درب وجود دارد اما اگر كلا از جنس فلز باشد دوام درب بسيار بالا تر است و درب براي منطقه ي روستايي مناسب تر و مستحكم تر مي باشد.
   براي منطقه ي طالقان هم بازديد به صورت رايگان انجام مي شود كه شما با شماره گيري شماره شركت مي توانيد وقت بازديد خود را هماهنگ بكنين و از مشاوره ي رايگان ما استفاده بفرماييد
   از همراهي شما بسيار سپاس گزارم
   روز خوبي داشته باشيد

   پاسخ
 11. با سلام
  درب فلزی ای میخام که ابعادش دو نیم در سه مترو بیشت سانت باشه و خیلی طرح شلوغ رو نمیپسندم و دنبال طرح مدرن هستم
  فقط چند تا سوال دارم‌ که ممنون میشم اگر جواب بدین
  اول اینکه نصب این درها به چه صورت انجام میشه
  ساختشون در محل صپرت می کیره با در کارخونه اماده میشه و برای نصب میاد
  چقدر طول می کشه درب نصب بشه و در جای خود محکم قرار بگیره
  هزینه ی یه در حدودا چقدر هست ؟
  و اینکه رنگ امیزی درب در محب انجام میشه یا در کارخونه ؟
  ممنونم از وقتی که میزارید

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب خدمت شما جناب اقاي رسول زاده
   اميدوارم حالتون خوب باشه
   عيد بر شما پيشاپيش مبارك
   اگر شما طرح هاي ساده رو مي پسنديد مي تومين از طرح هاي درب فلزي مدرن ما انتخاب كنين و براي دربافت كاتالوگ محصولات مدرن با شماره ي شركت تماس بگيريد و شماره واتس اپ يا تلگرامتون رو بدين تا نمكارانم در زودترين زمان براتون فايل كاتالوگ رو ارسال كنند
   درب هاي ما در كار خانه ساخته و رنگ اميزي ميشه و سپس به محل پروژه ارسال مي شه و نصب مي شه
   نصب هر در با توجه به شرايطش ممكنه متفاوت باشه
   كه قبلش كارشناس شركت خدمتتون مي رسن و همه ي شرايط رو در نظر مي گيرند
   بازديد به صورت كاملا رايگان انجام مي شه
   ساخت در حداقل هفت روز كاري زمان مي بره كه با توجه به اندازه ي درب و حجم سفارش اين عدد مي تونه متغير باشه
   ممنونن از همراهي شما
   روزتون بخير

   پاسخ
 12. سلام بر شما .
  من حدودا مهر ماه از شما یک درب فلزی تهیه کردم . با توجه به اینکه سفارش خودمو اینترنتی ثبت کردم ته دلم یکم ترس داشتم که نکنه اون کیفیتی که من مد نظرمه رو ارائه ندید و یک هفته گذشت و ار شرکت شما با من تماس گرفتند و گفتند درب اماده است . و وقتی دررب رو اوردن و نصب کردن خیالم راحت شد که شرکت شما رو برای اینگار انتخاب کردم . بسیار جزییات و طرح مد نظرم رو با ظرافت و توانایی پیاده سازی کرده بودن گه واقعا هم دور از انتظار نبود . ساختمان بنده واقع در امیر اباد هست و با این دربی که برام نصب کردید مثل یه نگین در محله مون شده . بازم کمال تشکر رو ازتون د ارم

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب خدمت شما مشتري عزيز حفاظ دات كام
   اميدوارم حالتون خوب باشه
   پيشاپيش عيد رو به شما تبريك عرض مي كنم
   ممنونم بابت لطفي كه به شركت ما داشتين
   و مچكرك بابت كامنت رضايتي كه براي ما ارسال كرديد
   خيلي خوش حاليم از اينكه تونستيم باعث جلب رايت مشتري بشيم و انرژي هاي خوب و مثبت ازشون دريافت كنيم كه اين انرژي قطعا در كار ما نيز تاثير گزار خواهد بود
   و باعث بهتر شدن هر چه بهتر و پيشرفت مجموعه خواهد شد

   ممنونم بابت همراهي گرم و صميمانه ي شما
   شاد و پيروز باشيد
   خدا نگهدار

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید